גואדלופ

הצג מודעות

Realigro.co.il הוא מנוע החיפוש הגלובלי הראשון נדלן שבו אפשר לחפש מודעות על בתים למכירה ב- גואדלופ

נכס למכירה בגוואדלופ

גוואדלופ היא מחלקת בחו"ל, היא חלק בלתי נפרד מצרפת. כטריטוריה מכוננת של האיחוד האירופי ושל גוש האירו. היורו הוא המטבע הרשמי שלה. זהו אי קטן וזה יכול להיראות לא מקום טוב לקנות נכס למכירה בגוואדלופ אבל זה לא המציאות.

גוואדלופ היא טריטוריה צרפתית בחו"ל עם צורה דמוית פרפר. הוא מורכב מקבוצת איים הממוקמים בדרום הים הקריבי.

גוואדלופ היא עבור היבשת הצרפתית מה הוואי היא עבור ארצות הברית של אמריקה. רוב האזרחים הם תערובת של האירופאים, האפריקאים והאינדיאנים המזרחיים, ולדבר רק את שפת האם, את הקריאולית של האנטילים ואת הצרפתים. אז אם אתה מחליט להשקיע את הכסף שלך נכס למכירה בגוואדלופ זה יכול להיות התקופה הטובה ביותר.

זהו יעד תיירותי פופולרי בקרב תיירים צרפתיים. מעל 80% ממבקרי המבקרים מגיעים מצרפת. פעם אחת לא היו האמריקאים עסוקים בה.

גוואדלופ הוא כל כך זמזום כי US News & World Report בשם זה המקום השני הטוב ביותר לבקר באיים הקריביים בשנת 2017. בנוסף, נשיונל ג'יאוגרפיק יש גם רשום האיים שלה כאחד משלושת היעדים המובילים בעולם לתרבות.

מגזר הנדל"ן בגוואדלופ נשאר בעסקה בהשוואה למדינות הקאריביות האחרות. למעשה, המחיר הממוצע של נכס למגורים למכירה בגוואדלופ היה רק ​​161,063 יורו במחצית השנייה של 2017.

ב Baie Mahault ו Petit Bourg, נכסים עבור מחירי המכירה נע בין 1,341 יורו ל 3,156 למ"ר, בעוד בתים נע בין 1,394 יורו ל 2,917 למ"ר. in H2 2017.

מ Goyave אל קצה Malendure על החוף המערבי של Basse-Terre, homebuyers יכול לקנות דירות עבור 662 € לכל 2411 למ"ר. בעוד הבתים נמכרים 1,414 יורו ל 2,629 למ"ר. באותה תקופה.

בשנת 2017 חלה עליה של 2.8% במכירת דירות למגורים לעומת השנה הקודמת.

גוואדלופ ידועה בשם האי של פרפרים בשל הצורה של שני האיים העיקריים שלה: Basse-Terre ממערב Grande-Terre מזרחה, מופרדים על ידי ערוץ צר, Rivière-Salée. גוואדלופ יש חופים טובים ותיירות חשוב יותר ויותר.

  •  
    מעבר לגואדלופ. גרים וחיים בגוואדלופ.

      האנטילים איילנד, מפורסם ברחבי העולם על היופי וטהור שלה, הגיבור של היום הוא פיסת גן עדן קטנה! לבסוף העונה טובה הגיע ורבים חשבו היטב על עוזב לטיול או אפילו נע לצמיתות לאומה חדשה. המניעים הם בין המגוונים ביותר, כי אנחנו יודעים, כל קונה יש צרכים שונים. אבל מה אם היינו אומרים לך כי העם של היום יכול ...

2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB